Virtuaalnäitus

Teretulemast Pärnu Kunstide Kooli üldhariduskoolide  5. -12. klasside kunstikonkursi parimate tööde virtuaalnäitusele!

 

Sügisel 2020 toimunud konkursist võttis ühtekokku osa 76 noort kõigist Pärnu linna 14st üldhariduskoolist. Õpilased said valida viie erineva teema vahel. Arhitektuuri-perspektiiviülesande käigus sai õpilane luua projekti Pärnu Kunstihoonest, kompositsiooniülesande teema oli “Kultus või foobia”, joonistamisülesandes “Juured” tuli kujutada eaka inimese poolfiguuri ehk portreed kätega, temaatiline ülesanne “Pidu on läbi” andis võimaluse vaba tehnikavalikuga kujutada, kuidas me elame COVID-19 tingimustes ning figuraalses maaliülesandes tuli kujutada enda huvitegevust Pärnu Kunstide Koolis.

 

Saabunud tööde hulgast valis žürii välja paremiku, kes hindas tööde puhul idee värskust ja originaalsust, kompositsiooni terviklikkust ning teostuse korrektsust. Žürii koosseisu kuulusid Pärnu Linnavalitsuse üldhariduse peaspetsialist Virve Laube, linna kunstiõpetajate esindajana Pärnu Mai kooli õpetaja ning ühtlasi Pärnu Kunstikooli vilistlane Anne-Ly Raid, Pärnu Kunstide Kooli fotograafia ja graafilise disaini õpetaja ja fotokunstnik Andres Adamson ning žürii esinaisena Pärnu Kunstide Kooli joonistamisõpetaja, konkursi teemade autor ning tegevkunstnik Tiina Saidla.

 

Head näituse külastust!

“KULTUS VÕI FOOBIA”

V klasside arvestuses III koht

Mirelle Korol

Pärnu Ülejõe kool

Juhendaja Katrin Aron

 

“KULTUS VÕI FOOBIA”

V klasside arvestuses III koht

Kassandra Turkova

Pärnu Rääma Põhikool

Juhendaja Eve Popp

 

 

“JUURED”

V klasside arvestuses II koht

Carola Mitt

Pärnu Raeküla Kool

Juhendaja Leeve Eero

 

 

“KULTUS VÕI FOOBIA”

V klasside arvestuses II koht

Hendrik Leesment

Pärnu Vanalinna Põhikool

Juhendaja Ülle Pääslane

 

 

“MINU HUVITEGEVUS PÄRNU KUNSTIDE KOOLIS”

V klasside arvestuses I koht

Amanda Roost

Paikuse Põhikool

Juhendaja Marju Rajasalu

 

 

“KULTUS VÕI FOOBIA”

VI klasside arvestuses III koht

Lisete-Laura Kohv

Pärnu Raeküla Kool

Juhendaja Leeve Eero

 

 

“JUURED”

VI klasside arvestuses III koht

Brigitta Kiara Rahu

Pärnu Rääma Põhikool

Juhendaja Eve Popp

 

 

“KULTUS VÕI FOOBIA”

VI klasside arvestuses II koht

Elsa Makarov

Pärnu Vabakool

Juhendaja Juta Ild

 

 

“JUURED”

VI klasside arvestuses I koht

Melian Haavandi

Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

Juhendaja Ave Ojaberg

 

 

“MINU HUVITEGEVUS PÄRNU KUNSTIDE KOOLIS”

VII klasside arvestuses eripreemia

Katriin Linno

Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

Juhendaja Ave Ojaberg

 

 

“KULTUS VÕI FOOBIA”
VII klasside arvestuses eripreemia
Miia Norah Niitepõld
Pärnu Kuninga tn. Põhikool
Juhendaja Marju Rajasalu

 

 

“JUURED”

VII klasside arvestuses III koht

Anastasia  Moiseitšenko

Pärnu Tammsaare Kool

Juhendaja Niina Shatalova

 

 

“PIDU ON LÄBI”

VII klasside arvestuses II koht

Lene Tinnuri

Paikuse Kool

Juhendajad Monika Vaher, Marju Rajasalu

 

“JUURED”

VII klasside arvestuses II koht

Reti Kandelin

Pärnu Ülejõe Põhikool

Juhendaja Maret Hansalu

 

“KULTUS VÕI FOOBIA”

VII klasside arvestuses I koht

Freya Tamm

Pärnu Vanalinna Põhikool

Juhendaja Kadi Rinaldo

 

“PIDU ON LÄBI”

VII klasside arvestuses I koht

Arina Muravjova

Pärnu Tammsaare Kool

Juhendaja Niina Shatalova

 

“PIDU ON LÄBI”

VIII klasside arvestuses III koht

Annaliisa Rahnoja

Pärnu Mai Kool

Juhendaja Edda Teearu

 

“JUURED”

VIII klasside arvestuses III koht

Elsa Lydia Virta

Pärnu Vanalinna Põhikool

Juhendaja Kadi Rinaldo

 

“PIDU ON LÄBI”

VIII klasside arvestuses III koht

Katarina Übner

Paikuse Kool

Juhendajad Marju rajasalu, Monika Vaher

 

 

“JUURED”

VIII klasside arvestuses II koht

Günter Andreas Vaaro

Audru Kool

Juhendaja Raul Kirss

 

“KULTUS VÕI FOOBIA”

VIII klasside arvestuses II koht

Annabel Haas

Pärnu Raeküla Kool

Juhendaja Leeve Eero

 

 

“JUURED”

VIII klasside arvestuses I koht

Mirel Kallas

Pärnu Rääma Põhikool

Juhendaja Eve Popp

 

 

 

“JUURED”

IX klasside arvestuses eripreemia

Janelle Sala

Pärnu Kuninga tn. Põhikool

Juhendaja Marju Rajasalu

 

 

“KULTUS VÕI FOOBIA”

IX klasside arvestuses III koht

Keriti Juga

Pärnu Rääma Põhikool

Juhendaja Eve Popp


 

“KULTUS VÕI FOOBIA”

IX klasside arvestuses III koht

Anastasia Nikitina

Pärnu Tammsaare Põhikool

Juhendaja Niina Shatalova

 

 

 

“JUURED”

IX klasside arvestuses II koht

Anastasia Mgvdladze

Pärnu Tammsaare Põhikool

Juhendaja Edda Teearu

 

 

“JUURED”

IX klasside arvestuses II koht

Polina Kokotova

Pärnu Tammsaare Põhikool

Juhendaja Niina Shatalova

 

 

“JUURED”

IX klasside arvestuses I koht

Ketlin Kurrik

Paikuse Kool

Juhendajad Monika Vaher, Marju Rajasalu

 

 

“JUURED”

IX klasside arvestuses I koht

Kirke Kirt

Sütevaka Humanitaargümnaasium

Juhendaja Ave Ojaberg

 

 

“KULTUS VÕI FOOBIA”

X klasside arvestuses eripreemia

Eleanora Kullamäe

Pärnu Koidula Gümnaasium

Juhendaja Madli Lavin

 

 

“PIDU ON LÄBU”

X klasside arvestuses III koht

Melyssa Kees

Pärnu Ühisgümnaasium

Juhendaja Marika Ristimäe

 

 

“JUURED”

X klasside arvestuses II koht

Kristel-Meriliis Vahtra

Pärnu Koidula Gümnaasium

Juhendaja Madli Lavin

 

 

“JUURED”

X klasside arvestuses II koht

Veronika Pavliuk

Pärnu Koidula Gümnaasium

Juhendaja Madli Lavin

 

 

“JUURED”

X klasside arvestuses I koht

Eunike Penu

Pärnu Ühisgümnaasium

Juhendaja Marika Ristimäe

 

 

“JUURED”

X klasside arvestuses I koht

Johanna Vunk

Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

Juhendajad Riina Georg, Kristel Kallau

 

 

“PIDU ON LÄBI”

XI klasside arvestuses eripreemia

Kerlin Kiveste

Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium

Juhendaja Katrin Kobolt

 

 

“PÄRNU KUNSTIHOONE”

XI klasside arvestuses III koht

Joonas Ott

Pärnu Ühisgümnaasium

Juhendaja Marika Ristimäe

 

 

“JUURED”

XI klasside arvestuses II koht

Adele Sillat

Pärnu Ühisgümnaasium

Juhendaja Marika Ristimäe

 

 

“KULTUS VÕI FOOBIA”

XI klasside arvestuses I koht

Sophia Volkova

Pärnu Ühisgümnaasium

Juhendaja Marika Ristimäe

 

 

“PÄRNU KUNSTIHOONE”

XI klasside arvestuses I koht

Reigo Raal

Pärnu Ühisgümnaasium

Juhendaja Marika Ristimäe

 

 

“PIDU ON LÄBI”

XII klasside arvestuses eripreemia

Ave-Triin Gurjanov

Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

Juhendaja Kristel Kallau

 

 

“KULTUS VÕI FOOBIA”

XII klasside arvestuses III koht

Kristin Lünekund

Pärnu Koidula Gümnaasium

Juhendaja Madli Lavin

 

 

“KULTUS VÕI FOOBIA”

XII klasside arvestuses III koht

Heldin Riga

Pärnu Koidula Gümnaasium

Juhendaja Madli Lavin

 

 

“KULTUS VÕI FOOBIA”

XII klasside arvestuses I koht

Ellen Poopuu

Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

Juhendaja Kristel Kallau

 

 

“KULTUS VÕI FOOBIA”

XII klasside arvestuses I koht

Mona Saksladu

Pärnu Ühisgümnaasium

Juhendaja Marika Ristimäe