Pärnu Kunstide Kool

Registrikood 75000377
info@kunstidekool.parnu.ee

Juhtkond:

 

Kristel Kallau, direktor

kristel.kallau@kunstidekool.parnu.ee

 

Veiko Rea, juhiabi 

veiko.rea@kunstidekool.parnu.ee

 

Evelin Mei, õppejuht (muusika, tants, teater)

evelin.mei@kunstidekool.parnu.ee

 

Anu Randmaa, õppejuht (Tõstamaa)

anu.randmaa@kunstidekool.parnu.ee

 

Lee Press, õppejuht (kunst, käsitöö)

lee.press@kunstidekool.parnu.ee

 

Töötajad: 

 

Pilvi Krause 

direktori asetäitja majanduse alal, 

pilvi.krause@kunstidekool.parnu.ee

 

Rita Proos

programmi ja kommunikatsioonijuht

rita.proos@kunstidekool.parnu.ee

 

Kristin Mei, projektikirjutaja, 

kristin.mei@kunstidekool.parnu.ee

 

Õpetajad 👉

Kerese 3, Pärnu

 

Endine Pärnu Kunstikool.

Kantselei telefon 444 3536

Pühavaimu 8, Pärnu 

Endine Pärnu Kunstide Maja.

Kantselei telefon: 444 1798

Varbla mnt 24, Tõstamaa 

Tõstama Mõisa Huvikool. Anu Randmaa: 56682283