Täiskasvanutele

Eriala

Tutvustus

Õpetaja

Asukoht

Täiskasvanute klassikaline maalikursus

Klassikalisel maalikursusel õpitakse klassikalisi maalimistehnikaid ja kompositsiooni. 

 

 

 

 

Irina Konstantinova

Info: lee.press@kunstidekool.parnu.ee

P. Kerese 3, Pärnu

Joonistamine ja kompositsioon

Õppima on oodatud noored alates 16. eluaastast ja täiskasvanud. Kursusel omandatakse joonistamise ja kompositsiooni baasteadmised- ja oskused.

 

 

 

Tiina Kesküla

tiina.keskula@kunstidekool.parnu.ee

P. Kerese 3, Pärnu

Täiskasvanute illustratsioonikursus

Kursusel tehakse läbi erinevate praktiliste ülesannete lähemalt tutvust illustratsiooni kui eraldiseisva kunstiliigiga, illustreerimise põhimõtete ja põhitõdedega ning kaasaegse illustratsiooni trendidega. Kursuse jooksul katsetatakse pildiloomel erinevaid tehnilisi ja stiililisi lähenemisi, keskendudes eelkõige kontuurile, joonegraafikale ja isikupärasele stilisatsioonile. Lisaks erinevatele joonistuspraktikatele saab katsetada ka teiste trükikunstis olulisel kohal olevate tehnikatega nagu linoollõige ja arvutigraafika.

 

 

 

Madli Lavin

madli.lavin@kunstidekool.parnu.ee

P. Kerese 3, Pärnu

Balletisõbrad

Balletisaali on oodatud täiskasvanud, isegi kui nad on varem balletti nautinud vaid teatris või ekraanilt. Samuti kõik, kes peavad oluliseks oma elus seda lavakunsti ja soovivad teadmisi täiendada, ise harjutada seda tantsukeelt ning kogeda elamust eneseteostusest balletitreeningul. Balletisõprade kursuse aluseks on  balletistuudio ainekava, mille kohandame uuele trupile vastavaks.  

Kersti Adamson

kersti.adamson@kunstidekool.parnu.ee

Pühavaimu 8, Pärnu