Warning: The magic method Bridge\Shortcodes\Lib\ShortcodeLoader::__wakeup() must have public visibility in /data01/virt88818/domeenid/www.kunstidekool.parnu.ee/htdocs/wp-content/plugins/bridge-core/modules/shortcodes/lib/shortcode-loader.php on line 27
Pärnu Kunstide Kool | Kunstide kooli õpilaste tulemused “Baltic Voice 2024” konkursilt

Kunstide kooli õpilaste tulemused “Baltic Voice 2024” konkursilt

Leedus, Juodkrantes, toimus XII rahvusvaheline laste- ja noorte lauluvõistlus “Baltic Voice 2024”. Konkursist võttis osa 130 lauljat 19 riigist. Eestit esindasid sellel konkursil lauljad Tallinnast, Tartust, Narvast ja Pärnust – oli ühise meeskonna tunne ja kõik toetasid oma maa esindajaid.

Pärnu Kunstide Kooli esindasid Aita Kaaveri Laulustuudio õpilased ning Aita ise osales rahvusvshelise žürii töös. Tihedas konkurentsis saavutas 9. aastaste vanuserühmas IV koha Kareen Loonurm ja III koha Klaara-Loore Meras. 11. aastaste lauljate seas saavutas III koha Karoli Loonurm ja 12. aastaste seas V koha Merileen Meras. 13. aastaste vanuserühmas sai III koha Lydia Adelheid Mölder.

Kõikide õpilaste kontsertmeister on Irina Oad.

Konkursi õhkkond oli toetav ja sõbralik ning kõik osalejad said uut indu ja inspiratsiooni oma lauljateel jätkamiseks ja uute sihtide seadmiseks.