Muusikaline noortelavastus “Supervisioon” etendub teater Endla laval

Wanda-Helena Ollep & Herman Avandi. Foto: Andres Adamson

Sageli jätame rääkimata sellest, mida tunneme, sest kardame olla nõrgad ja naeruväärsed. Pealegi tundub, et meie arvamus ei huvitagi kedagi, sest oleme liiga noored, et meid tõsiselt võtta. Oleksime olemas vaid selleks, et täita tühikuid hiiglaslikus masinavärgis, mida nimetatakse kord ühiskonnaks, siis jälle keskkonnaks või lausa millekski kolmandaks. Õpetajad, täiskasvanud ja meie tulevased ülemused nõuavad, et oleksime kuulekad, vajalikud ega esitaks liigseid küsimusi. Küsimusi, millele nad vastata ei oska. Aga meie küsime ikkagi, sest tahame olla vabad ja elame vaid korra!

Lavastus „Supervisioon“ on muusikaline fantaasiamäng noorte inimeste salajastest unistustest, hirmudest ja iseenda leidmisest või kaotamisest kaasaegse maailma kiirustavas kaoses.

Lavastaja_Laine Mägi

Stsenaarium ja laulutekstid_Ott Kilusk

Muusika autor_Mirjam Kits

Muusikaseaded_Robi Salumets

Muusikaline juht_Margrit Kits & Aet Vill

Tantsijate koreograaf_Ingrid Jasmin

Lauljate liikumisjuht_Ulla-Helin Mengel

Visuaalkunstnik_Carmen Seljamaa

Lavastaja assistent_Ruuben-Joosua Palu

Grimm ja soengud_Merilin Aur

Osades_ Jete-Pauliine Ollep, Keitlin Kütt, Herman Avandi, Elise Pani, Rebecca Maria Rändvee, Kert Johan Sommer, Michelle Gavrijaševa, Maribel Pärnaste, Joosep Käär, Norelle Pitman, Cathrin Erm, Mirelle Lilleste, Liset Antsmaa, Mirtel Metsmaa, Mirtel Katrina Kits ja paljud teised Pärnu kunstide kooli Margrit Kitse Laulustuudio & Laine Mägi Tantsukooli noored suurtes numbrites ja liikumistes.

3. & 10. oktoobril algusega kell 19.00 Endla Teatri suures saalis

Etendus ühes vaatuses

Etendus sobib vanusele alates 7. eluaastast

Pileti hind 12.-

Sooduspilet õpilastele 10.-

Lavastus on loodud MTÜ ModeRato poolt ja Pärnu kunstide kooli poolt.

Lavastuse aitasid välja anda Pärnu Linn ja Eesti Kultuurkapital..

Sissepääs COVID-19 tõendiga (negatiivse testitulemuse, haiguse läbipõdemise või vaktsineerimiskuuri tõend). Kohapeal kiirteste ei pakuta.