Tõstamaal avatakse kunstide kooli õpilase Pilleriin Piirme isikunäitus

Tõstamaa Käsitööpoe Näitusetoas avatakse 20. novembril kell 17.00 kunstide kooli käsitöö õppetooli õpilase Pilleriin Piirme näitus “Heegeldused”.

Kevadel avati Tõstamaa käsitööpoe majas näitusetuba, mille eesmärk on tutvustada ja esitleda Tõstamaa inimeste hobisid ja andeid. Tänaseks on seal toimunud juba päris mitu kunstisündmust ning koostöös Pärnu Kunstide Kooli Tõstamaal tegutseva käsitöö õppetooliga saavad võimaluse oma isikunäituse läbiviimiseks ka õpilased, kellel on piisavalt suur käsitööhuvi ning piisavalt palju valminud töid. Pilleriin Piirme on just selline tüdruk, keda võib küll juba nimetada nooreks meistriks.


Pilleriini näituse avamine Tõstamaa Käsitööpoe Näitusetoas toimub 20. novembril kell 17.00. Tegemist on näitus-müügiga, seega on kõigil võimalus soetada endale imeilusat käsitööd ning toetada noort meistrit.

Novembri ja detsembri nädalalõppudel on näitus ja käsitööpood avatud. Kui on soovi näitust muul ajal külastada, siis võtta ühendust telefonil 565682283 või anu.randmaa@kunstidekool.parnu.ee (Anu Randmaa – Pärnu Kunstide kooli Tõstamaa maja, käsitöö õppetooli õppejuht ja õpetaja; MTÜ Tõstamaa Käsitöökeskus)